Bisiklet Rüyası

Bisiklet Rüyası
30/07/2019 Bisiklet Rüyası için yorumlar kapalı Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Takım çalışması aktiviteleri team

Bisiklet Rüyası aktivitesi, ekipleriniz için organize ettiğiniz teambuilding günlerinde çalışanlarınızın takım çalışması, sınırlı kaynak kullanımı, zaman yönetimi ve ortak hedef oluşturma konusundaki yetkinliklerini sınayıp pekiştirirken, şirketinizin kurumsal sosyal sorumluluk kültürünün de altını çizen bir takım oyunudur.

Demonte bisiklet parçalarını küçük takımlar halinde birleştirerek ihtiyaç sahibi çocuklar için hazır edecek ekipleriniz, farklı hiçbir aktivite ile bu kadar duygusal bağ kuramayacaktır. Uygulamanın günü, saati ve konseptine bağlı olmakla beraber, bazı durumlarda bisikletlerin hediye edileceği çocuklarımızın aktivite alanına davet edilmesi söz konusu olmaktadır. Bu detay hakkında ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Bisiklet Rüyası takım çalışmasının teknik uygulama zorluğu ayarlanabilir, takımlar arası iletişim zorunluluğunun seviyesi artırılabilir veya farklı kurumsal ihtiyaçlara göre tamamen özelleştirilebilir.

Kurumsal sosyal sorumluluk aktiviteleri genelde ekiplerinizin daha fazla özen gösterdiği ve daha kolay modere edildiği takım çalışması uygulamalarındandır. Hemen hemen her kurum çalışanı için motivasyon sebebi olacak bu takım oyunu uygulamasının avantajı, karakter ve takım rollerindeki değişimin kolay gözlenebilmesi, çok büyük gruplara da uygun takım aktivitesi olması, görece kısa sürmesi ve hem İK hem de Kurumsal iletişim departmanlarının ortak çalışma alanı olmasıdır.

Neden Kurumsal Sosyal Sorumluluk ile Takım Çalışması birarada?

Toplumsal kalkınma ve sürdürülebilirlik için, bir şirketin ekonomik değer yaratmaktan öte birşeyler yapması gerektiğini artık iş dünyası çok iyi biliyor. Çalışanlarınıza ve çözüm ortaklarınıza olduğu kadar, müşterilerinizin ve konumlandığınız yerel çevrenin dezavantajlı kesimlerine de kurumsal katkı sağlamaktan başka çareniz yok. Ekonomik ve sosyal gelişim için kurumsal sosyal sorumluluk sahibi şirketlere ve hedefine ulaşan katkılara ihtiyacımız var. İşte tam da bu noktada, takım çalışması aktivitesi ile kurumsal sosyal sorumluk aktivitesini bir araya getirdik ve bir taşla iki kuş vurma imkanını sizlere sunduk.

Hangi isimle sunulursa sunulsun, şirket takım bisiklet yapım aktivitesi, Türkiye’de uygulamasını ilk olarak şirketimiz HTCevents‘in yaptığı takım çalışması ve motivasyon etkinliğidir. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında onlarca şirket ile binlerce bisikleti ihtiyaç sahibi çocuklara ve yardım derneklerine hediye etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bisiklet Rüyası talepleriniz ve alternatif takım ruhu çalışmaları için bize ulaşınız.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Takım Çalışması Aktivitesi
Tags
TEAM