Tepegöz

Tepegöz
19/12/2013 No Comments Outdoor Aktiviteler team

Büyük takım aktivitesi Tepegöz

Özellikle kalabalık gruplar için uygun olan bu büyük takım aktivitesi nasıl birşey olabilir diye kafanızda canlandırmak isterseniz ipucunuz belli. Ulusal bayramlarda, olimpiyatların ve çeşitli spor müsabakalarının açılışlarında gördüğünüz muhteşem koreografi ile gerçekleştirilen çalışmaları hatırlamanız yeterli.

Nasıl yapıyoruz?

Ekibimiz tasarım desteği ile kendi çalışanlarınızdan oluşan koreografi ekibi bu zorluğun üstesinden gelecektir. Hareketli kurum logosu, firmanıza ait ürünlerin görselleri, kurum değerleri ve diğer hedefleri kendi bedenlerini adeta bir kalem gibi kullanarak zemine yansıtacaktır.
Büyük takım aktivitesi sonucu ortaya çıkacak koreografiyi görüntüleyebilmek ve foto/video çekimleri yapabilmek için etkinlik alanına dronelar getiriyoruz. Yapılacak hava çekimleri bu ölümsüz anı kayda geçirecektir. Ortaya çıkacak sonuç kurum içi çok özel bir motivasyon çalışması olarak unutulmazlar arasında yerini alacaktır.

Tepegöz görsellerini nerede kullanabilirsiniz?

Şirket binasında büyük bir duvarda hayal edebilirsiniz, kataloglarınızda, reklamlarınızda, online mecralarda ve daha sayamayacağımız bir çok alanda yer bulabileceğinden emin olabilirsiniz.

Gala gecesinde, açılış organizasyonlarında ve diğer tüm özel günlerinizde kurumunuz bu fotoğraf ve videoları kullanarak davetlilere bu özenli çalışmayı sunarak bir kez daha haklı gurur yaşayacaktır.

Tepegöz kareografisi için uzman ekibimizle iletişime geçiniz.

Outdoor training eğitim merkezimizde bu aktiviteyi yapmak isterseniz, görmek için tesisimiz PARKUR websitesini inceleyiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS hizmetlerini websitesinde görebilirsiniz.

Tags
TEAM