Define Avı (Treasure hunt)

Define Avı (Treasure hunt)
20/12/2013 No Comments Outdoor Aktiviteler team

define avi organizasyonu

Kuşkusuz Define Avı aktivitesinin dünyadaki uzmanı biziz! Şaka yapmıyoruz, sadece Türkiye’de değil Avrupa ve Amerika Birleşik devletlerinde de çok sayıda uygulamasını yaptık.

Scavenger, Topkapı’nın sırları, Hey taksi, Treasure by night, Kapalı çarşı hazine avı gibi çok fazla ve değişik konsept ile yüzlerce uygulamasını dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı kongre misafirlerine ve şirket çalışanlarına organize ettik.

Gece yarısı ormanda kafa lambaları ile yaptık, Tarihi İstanbul’un yer altında da, New York’ta Central Park’ta da, Kadıköy’ün fazla bilinmeyen mistik mekanlarında da, Antalya’da bir otelin açık ve kapalı tüm alanlarında da…

Konsept hakkında

Define Avı, diğer ismiyle Hazine avı uygulaması dünyanın dört bir yanında organize edilen bir aktivite. Bizim farkımız, basit yönlendirmeler ve ipuçları ile değil, antik kriptoloji teknikleri ve çok büyük bir emek isteyen ipucu matrix tasarımı ile uygulamamızdır. Eğlenceli görevler ile çözümü takım ruhu ve ortak akıl isteyen mistik ve zor ipuçlarının kombinasyonu olan kurgumuz bugüne dek tüm katılımcıları ve kurumsal şirketleri memnun etmiştir.

Ayrıca siz istemedikçe tüm define avı organizasyonu ve kurumsal konsept çalışmalarımızda nihai sonuca, yani hazine sandığına tüm ekip bir araya gelmeden ulaşılamaz.

Define Avı takım aktivitesinin en büyük avantajı, esnek yapısı ve özelleştirilebilen içeriği ile hem kurumsal mesajlarınızı çalışanlarınıza iletebilirsiniz, hem de ürün ve servislerinizi entegre edebilirsiniz. Süresini ayarlamak bizim elimizde. Katılımcı sayısına göre uygun kişi sayısından oluşturacağımız küçük ekipler daha oyun başlamadan aralarındaki buzları kıracak veya birbirleri ile olan iletişimlerini güçlendirecektir.

Define Avi takım aktivitesini nerelerde keyifle organize edebiliriz?

  • Tarihi Yarım Ada Istanbul
  • Kapalıçarşı İstanbul
  • Kadıköy – Moda
  • Eminönü – Mısır Çarşısı
  • Pera-Beyoğlu
  • İstanbul’da seçeceğiniz tüm lokasyonlar ve tesisler

Adalar (Büyük Ada – Burgaz Ada, Kınalı Ada, Heybeli Adası)

Diğer Şehirler:

Geçmişte, Antalya, İzmir, Ankara, Mardin, Samsun, Adana, Nevşehir Balıkesir, Muğla, Aydın, Kocaeli, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Bursa daha yoğun olmak üzere Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde define avı takım çalışması aktivitesi organize ettik. Kimi zaman Hazine Avı ismi ile, kimi zaman kurumsal macera yarışı özel isimleriyle farklı konseptler ve içerikler hazırladık.

Yurtdışı: Türkiye çıkışlı ve ABD’de yerleşik ilk ve tek Takım çalışması ve motivasyon aktiviteleri şirketi olarak adaptasyonumuz tamamlanır tamamlanmaz sıradışı işlere imza attık. New York’ta 7 saatlik bir uygulama ile Brooklyn, Manhattan, Bronx, Queens, Staten Island bölgelerinin tamamını kapsıyan büyük macera organize ettik. Central Park’ta diğer “rakip” şirketlerin bile takdir ettiği özel konsept hazine avı organize ettik.

Paris Louvre Müzesinde, Madrid Prado müzesinde, Londra merkezde sıradışı organizasyonlar istiyorsanız, adresiniz yine biz olacağız, şüpheniz olmasın!

Bize ulaşın:

Define Avı ile ilgili tüm detaylar için bize ulaşınız.

Outdoor training eğitim merkezimiz ve Survivor aktivite parkurlarımızı görmek için tesisimiz PARKUR websitesini inceleyiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS hizmetlerini websitesinde görebilirsiniz.

Tags
TEAM