Neden biz?

Neden biz?

Teambuilding.com.tr markasının sahibi olan HTC EVENTS ekibi olarak tam 15 yıldır beraber çalıştığımız şirketlerin gücüne güç katmak ve adanmış ekipler yaratmak için çalışıyoruz.

teambuilding.com.tr

Gündüz ve gece, güneşte ve karda, içeride ve dışarıda yüzlerce şirkete takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri organize edip, kurumların ihtiyaçlarına göre tailor-made teambuilding eğitimleri hazırladık.

Yola çıkarken ne kadar ileri gidebileceğimizi bilmiyorduk. Hala bilmiyoruz. Ancak geldiğimiz noktada, Team building organizasyonları ve kurumsal eğitim çalışmalarının başkenti sayılan New York’ta, yerleşik olarak hizmet sunuyoruz.  Londra’da, Dubai’de yabancı şirketlerin takım çalışması eğitimleri ve motivasyon etkinlik organizasyonlarını yönetme teklifleri almamız, bize haklı bir gurur veriyor.

Sonrası yok! Bugün yapmaya çalıştığımız, sektöre yenilikler getirmek, var olan aktivitelerin sunumlarını ve içeriklerini güçlendirerek innovatif bir sonuç elde etmek ve tüm bunları bizden kurumsal organizasyon talep eden şirketlerin hedeflerine, vizyonlarına ve misyonlarına uygun bir hale dönüştürmek.

Bu web sitesinde ve şirketimiz HTC Events web sitesinde görebildikleriniz, buz dağının küçük bir kısmı. Siz ihtiyaçlarınızı söyleyin, biz sizin için konsept geliştirip, davet aşamasından, turistik hizmetlerine, takım çalışması aktivitelerinden kurumsal hediye seçeneklerine kadar her detayda özel tasarım yapalım.

Teambuilding.com.tr aynı zamanda HTC Events etkinlik markası ve HTC Turizm seyahat acentesinin de sahibi olan, Haliç Turizm Seyahat ve Org. Tic. Ltd. Şti şirketinin tescilli markasıdır.

Türkiye merkezli olarak kurulup, ABD’de yerleşik olarak hizmet sunan ilk takım ruhu ve motivasyon etkinlikleri şirketiyiz.

Monaco’dan Mardin’e, Antalya’dan Polonezköy’e, New York’tan Kapadokya’ya kadar siz şirketler neredeyseniz, biz de oradaydık ve olmaya devam edeceğiz!