Indoor Training Kurumsal Eğitimler

Indoor Training Kurumsal Eğitimler
20/12/2013 No Comments Indoor Aktiviteler, Takım çalışması aktiviteleri team

Kombine indoor training

Indoor training kurumsal eğitimler başlığı altında, toplantılarınızın olduğu her yerde, ister şirket binanız olsun, ister toplantı otellerinde, sizler için buz kırıcı basit aktivitelerden başlayıp, komplike süreçler gerektiren eğitim aktivitelerine kadar çok çeşitli takım ruhu ve motivasyon eğitim organizasyonları düzenliyoruz.

Önce ihtiyaç tespiti!

Toplantının amacı ve hedefleri muhakkak ki öncelik. Geçmiş yıllardaki deneyimlerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın en büyük şirketlerine birleşme süreçlerinde, rotasyon ve oryantasyon çalışmalarında, büyük ekiplerin sisteme adapte edilmesinde, kriz zamanlarında motivasyonu artırmak amacı ile ve daha bir çok hedef ile indoor training kurumsal eğitimler verdik.

Bizim klasik yaklaşımımız olan Kombine Indoor training konsepti ile ice breaker oyunlar, güven oluşturucu trust building oyunlar, masabaşı projeleri, kurumsal takım oyunları ve proje yönetimi gibi alt başlıklarda yüzlerce eğitim organizasyonuz ve motivasyon aktivitesi organize ediyoruz.

Ne yapıyoruz?

Indoor Training kurumsal eğitimler başlığı altında seçilen takım oyunlarından, süreye, alanın büyüklüğüne, grubun büyüklüğüne ve aktivite sonunda verilmek istenen kurumsal mesajlara göre üzerinde mutabık kalınacak bir set up tasarlanacaktır.

Seçilen takım oyunları 5-10 kişilik takımlara bölünmüş büyük ekipler tarafından aynı anda farklı oyunları deneyimleyecek şekilde kurgulanacaktır. Yer değiştiren ekiplerin tamamı tüm oyunları deneyimleyecektir.

Genelde her oyun 15-25 dakika arasında değişen sürelerde tamamlanmaktadır.  Oyunlar arasında çay-kahve molası gibi kısa süreli boşluklar bırakmak hem katılımcıların ihtiyaçlarını gidermesini sağlayacak, hem de yeniden konsantre olarak daha iyi sonuçlar elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Buz kırıcılar, güven oluşturucu aktiviteler ve takım projelerinin bazıları aynı anda tüm takımlar tarafından deneyimlenebilmektedir.

Indoor Training kurumsal eğitimler için örnek başlıklar:

Buz kırıcılar: Mumyayı giydir, Hafıza oyunu, Arkadaş Halkası, Helium Hulahoop

Proje yönetim aktiviteleri: Pipet kule, Mancınık, Uçan Yumurta

İletişim / Zaman yönetimi / Sınırlı Kaynak kullanımı / Problem Çözme: Trafik, Mayın Tarlası, Radyoaktif, Hanoi kulesi, Herkes gemiye

Trust building / Güven oluşturma: Kör Kare, Engel Parkuru

—————————————————————————————————-

Takım çalışması ve diğer tüm kurumsal eğitimler için uzman ekibimizle iletişime geçiniz.

Outdoor training eğitim merkezimiz ve Survivor aktivite parkurlarımızı görmek için tesisimiz PARKUR websitesini inceleyiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS hizmetlerini websitesinde görebilirsiniz.

Tags
TEAM