Kurumsal Aktiviteler

Kurumsal Aktiviteler

Özel bir organizasyonunuz için kurumsal aktiviteler arıyorsunuz, belki de bir dönem sonu kutlaması, yılbaşı partisi, veya toplantı-konferans arası… İster her yıl düzenli organizasyon yaptığınız takım ruhu günü olsun ister bayilerinizi davet ettiğiniz büyük bir etkinlik organizasyonu veya marka bilinirliği eventi, ne olursa olsun eğlenceli hale getirmenize yardımcı olabiliriz.

Sizi anlıyoruz!

Kurumsal aktiviteler içn sorumluluk alan yöneticinin büyük bir baskı altında kaldığını biliyoruz. Küçük bir ekip oluşturma faaliyeti ya da 300 delegenin katıldığı kurumsal bir etkinlik olmasına bakılmaksızın, öncelikli kaygınız, konukların birbirleriyle ve kuruluşunuzla daha iyi bir şekilde bağlanmış ve kendilerini daha iyi hissetmeleridir. Bu büyük bir görev. Ancak iyi haber şu ki, kurumsal aktivite organizasyonlarımız gruplarınızın ilgisini çekmesi ve eğlenirken öğrenmesi için tüm unsurlara sahip ve herkesin beklentilerini karşılayacak durumda.

Eğlenmeden olmaz!

Eğlenceyi herhangi bir kurumsal etkinliğe enjekte etme konusunda uzmanız ve bunun nasıl uygun şekilde yapıldığını biliyoruz. Kurumsal etkinliklerimizi, özel gereksinimlerinize uyacak şekilde düzenleyebilir, konferans temalarınızı veya gerekli sonuçları içerecek şekilde yeniden yapılandırabiliriz.

Eğlence yaptığımız her şeyin özüdür. Tüm kurumsal aktiviteler eğlenceli olmalı. Eğlenceyi ciddiye alma konusunda bu kadar sağlam bir pozisyon almamızın nedeni, insanların eğlenirken daha ilgili, meraklı, alıcı ve bağlanmış hissettiklerini bilmemizdir. Eğlence vaadi ile tüm katılımcıları dahil ettiğimiz kurumsal aktivitelerin istenen çıktılarına ulaşmamız çok daha kolay olmaktadır. Takım oyunlarımızı (ve kurumsal etkinliğinizi!) unutulmaz bir deneyim haline getirir. Ve eğlence, dünyadaki iş yerlerinin hızla önceliği haline gelen mutlulukla bağlantılıdır.

İhtiyaçlarınıza özel kurumsal aktiviteler!

Sizi ve çalışanlarınızı iş yerinizde mutlu eden beş ortak faktör var:

  • Bağımsızlık
  • Tamamlama duygusu
  • Çeşitlilik
  • Geri bildirim
  • Bir farklılık yaratmak

Oyunlarımız bu duyguların beşini de aktive ediyor. Her oyuncu kendine özgü yetenek setlerini kullanabilir, zorlukları ve bulmacaları çözebilir, fiziksel ve zihinsel yeteneklerini test edebilir, diğer oyunculardan ve aktivite yönetim ekibimizden istediği anda geri bildirim alabilir ve iş yerindeki ilişkilerinde fark yaratabilir.

Sunumlarınızı dinlemeye hazır, gözlerini dikkatle size dikmiş insanlarla dolu bir salonun ortasında durmak, çoğu zaman korkutur. Ama biz bundan çok keyif alıyoruz! Belki bizler de ilgi isteyen kişileriz ve bu yaptığımız işi sevmemizin çok büyük bir nedeni. Etkileşim kelimesi kurumsal aktiviteler ve özel etkinlikler için çok kullanılmaktadır ancak büyük gruplarla etkileşime girebilmek bizim gayret gösterdiğimiz bir amaç değil, aksine bu bizim için bir önkoşuldur.

Sonuç odaklı kurumsal etkinlikler!

Kurumsal aktivitelerimiz birçok farklı duruma uyacak şekilde tasarlanmıştır. Genellikle bir oyunun ana konseptini ele alırız ve ardından aktiviteyi ihtiyaçlarınıza göre yeniden yapılandırır veya yönünü değiştiririz. Örneğin, ‘sadece eğlence amaçlı’ bir şeyler arayan bir grup için bir “Beyaz Perde aktivitesi” veya “Ritim Atölyesi” düzenleyebiliriz ve tüm ekip olma konuşmalarını ve jargonlarını çıkarabiliriz. Ya da aynı aktiviteyi yüksek performanslı ekipler oluşturmaya odaklanan bir grup için uyarlayabiliriz. Bazen de her iki sonuca da ulaşabilecek, proje odaklı farklı bir etkinlik türü kullanarak kurumsal etkinliğinizi organize edebiliriz!

Kurumsal etkinliklerimiz, kurumsal aktivite, eğlence organizasyonu, konferans araları, yılbaşı partileri, müşteri katılımı etkinlikleri, ekip oluşturma, mezuniyet organizasyonları, ürün tanıtımları, ödül programları, atölye çalışmaları ve çok daha fazlası için düzenlenebilir.

Motive edici, ödüllendirici, hedef odaklı ve hepsinden önemlisi eğlenceli kurumsal etkinlikler yapın. Siz ve takımınız bunu hak ediyor!

Hemen şimdi ekibimize ulaşın, sizin için de kurumsal aktiviteler organize edelim!

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS’e bu linkten ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Aktiviteler