Kurumsal Film Aktivitesi, EN İYİ FİLM

Kurumsal Film Aktivitesi, EN İYİ FİLM
20/12/2013 No Comments Indoor Aktiviteler team

kurumsal film yapım aktivitesi

En iyi film

Beyaz Perde başlığı altında yaptığımız kurumsal film aktivitesi bir kısa film projesidir aslında.
Kostümler, set ışıkları, kameralar, arka dekor ve çeşitli aksesuarları ekibinize biz sağlıyoruz. Senaryo yazım teknikleri konusunda verdiğimiz teknik briefing sonucu ekipler senaryolarını yazıyor, kostümlerini giyiyor ve sonra tüm ekibin katkısı ile bir kısa film prodüksiyonu yapıyor.

Kurumsal film aktivitesi sonucu filmini çeken ekiplerin işi bittiğinde bizim ekibimizin esas işi daha yeni başlıyor. Zira 5-6 dakikalık bu kısa filmler bile uzun bir kurgu sürecine ihtiyaç duyuluyor.

Film sunumu

Gala yemeği ve film gösterimi başlı başına büyük bir motivasyon aktivitesi. İster patlamış mısır ve dondurma eşliğinde keyifli bir film gösterimi, isterse ekibiniz üyelerinden oluşan davetlilerin kırmızı halıdan geçerek katılacağı muhteşem Oscar Ödül töreni… Tercihiniz ne olursa olsun çok keyifli bir finalle biteceği kesin.

Dışarıda, bizim uygulamasını yaptığımız kurumsal film aktivitesi benzeri alternatif uygulamalar olduğunu biliyoruz. Ancak 300 kostüm, onlarca arka dekor ve aksesuarı size sağlayan başka bir ekip olmadığını da biliyoruz, zira bizim bir prodüksiyon şirketimiz var 🙂

EN İYİ FİLM aktivitesi takım çalışması için ekibimizle iletişime geçiniz.

Outdoor training eğitim merkezimiz ve Survivor aktivite parkurlarımızı görmek için tesisimiz PARKUR websitesini inceleyiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS hizmetlerini websitesinde görebilirsiniz.

Tags
TEAM