Toplantı organizasyonu

Toplantı organizasyonu

toplantı organizasyonu

Toplantı Organizasyonu

İyi bir toplantı deneyimi, sonuca giden yolda doğru karar alma üzerindeki en büyük etkendir!

İster sessiz sakin bir doğa oteli olsun, ister büyük bir kongre merkezi, ekibimiz, hedeflediğiniz toplantı organizasyonu deneyimini, yaşamak istediğiniz en üst seviyede sizler için hazırlıyoruz. Konsept belirleme aşamasından, bütçe çalışmasına, lojistik planlamalarından branding çalışmalarına kadar herşeyi 15 yıllık deneyimimiz ile sizlere sunuyoruz.

İyi bir toplantı planlaması aslında çok komplike bir süreç gerektirir.

Toplantının amacı, hedeflenen sonucu, yaratılmak istenen ortam ve katılımcılar üzerindeki etki beklentisi gibi ihtiyaçların belirlenmesi ile başlayan süreç, toplantı organizatörünün profesyonel yaklaşımını gerektiren daha teknik bir süreç tarafından izlenir. En önemli detay olan, toplantı organizasyonu için konseptin belirlenmiş olduğunu varsayarsak, sonraki süreç kabaca aşağıdaki gibi devam eder.

Konsept belirlenmesi sonrası:

Sade, şık bir yaklaşımdan, genç, eğlenceli ve rengarenk bir venue tasarımına, eğitim toplantısının ciddiyetinden, Away day keyfine, farklı deneyimler için farklı mekanlar ve açık alanların seçimi ile başlar herşey.

Kurumsal toplantı organizasyonu yapan şirketler, seçtikleri etkinlik mekanlarının standart olarak sundukları alanları, görüntüyü ve hizmet kalitesini kabullenmezler. Bunun yerine, profesyonel yaklaşım ile bu alanların kurumsal ihtiyaçlar için nasıl evrileceğini hesaplarlar.

Doğru otel seçimi çok önemlidir. Bütçe daha önemli gözükse dahi, optimum değerin belirlenmesi uzmanlık gerektirir. Katılımcıların transferleri ve zamanlama hesapları ile başlayan süreç, oda dağılımları, kurulan desklerin yönetimi ve toplantıya geçişe kadar ki sürecin en etkili şekilde kullanımı ile devam eder.

Venue ve toplantı mekanlarının seçiminden sonraki süreç, ses-ışık-teknik, branding, F&B, görsel showlar, eğitsel çalışmalar ve teambuilding aktiviteleri gibi opsiyonel etkinliklerin belirlenmesi ile devam eder. Kurumsal hediye tasarımı, davetiye ve matbuu malzemelerin tasarımı gibi birçok alt başlıkla sırada beklemektedir.

Konaklamalı şirket toplantı organizasyonları için detaylar tahminlerden çok daha fazladır.

Tahmin edeceğiniz üzere, herşey burada kabaca bahsetmiş olduğumuz başlıklardan ibaret değil. Mesleğimizin gereği olan diğer tüm detaylar ile kurumunuz için hazırlayacağımız sıradışı toplantı organizasyonları deneyimi için bizi arayınız.

Kurumsal Toplantı organizasyonu için alanında uzman bir ekiple çalışmak isterseniz, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS ve outdoor eğitim merkezimiz PARKUR websitelerini de ilgili linklerden inceleyebilirsiniz.