Parkur

Parkur

Survivor Parkurları Istanbul

PARKUR

Outdoor Aktivite, Toplantı ve Kurumsal Eğitim Merkezi

İstanbul’un en özel açıkhava etkinlik mekanı Parkur, sıradışı deneyimler sunuyor. 2013 yılında Yola çıkarken, uzun yıllardır yerli ve yabancı şirketlere verdiğimiz Outdoor eğitimleri, konsept altında yeniden yapılandırıp survivor parkurları olarak sunduk. 

Geçtiğimiz yedi yıl boyunca konseptimiz evrildi ve 10 dönüm arazi üzerinde İstanbul’un en farklı outdoor etkinlik mekanı haline geldi Parkur. Kurumsal şirketlerin ve MICE sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı ve zaman içinde hedeflediği açıkhava toplantı, kurumsal piknik organizasyonları ve ürün lansmanları için sıradışı bir outdoor konsept haline geldi.

  • Kurumlar için survivor engel parkuru konseptini ilk biz bu boyutta yapılandırdık.
  • Türkiye’de ilk biz dev labirent inşaa ettik. (Yetinmedik Antalya Muratpaşa belediyesi için üstü kapalı versiyonunu inşaa ettik)
  • Mini vagonet hattını ilk ve tek biz kurduk.
  • Eşi benzeri olmayan team building oyun parkurları, outdoor konseptli banket hizmetleri ve sunum alanları ile Parkur, konsept organizasyonlar ve kurumsal eğitim aktiviteleri için yeni mekanınız.

Bir çok ilki barındıran macera dolu bir kurumsal deneyim için Parkur ilk seçiminiz olacaktır. Beykoz, Cumhuriyetköy’de yerleşik bulunan outdoor aktivite tesisimiz hakkında güncel ve detaylı bilgi almak için web sitemizi takip ediniz.

Parkur outdoor aktivite merkezi survivor parkurları

Outdoor Aktivite ve Survivor Parkurları için bazı seçenekler:
Labirent

Türkiye’de ilk kez bir labirent inşaa edildi. Paleolitik çağdan beri insanların bu mistik yapı içerisine neden girmek istedikleri halen bir araştırma konusu. Çalışanlarınızın labirent içinde çıkış yolunu araması, tıpkı iş hayatında başarıya giden yolu araması gibidir. Outdoor Aktivite alanında Türkiye’de ilk kez sunulan bu maceraya siz de katılın.

Survivor Engel Parkurları / 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12

Inanması güç olabilir ama yukarıdaki rakamlar gerçek! Aynı anda 270 kişinin oynayabildiği sayıda survivor parkurları tesisimizde kuruludur.

Her sezon yeniden tasarladığımız engel parkurları çok ama çok keyifli. İster yoğun bir fiziki mücadele ile çalışanlarınızı iş dünyasının rekabet ortamına hazırlayın, ister maceraya yumuşak geçişler planlayın. Outdoor aktivite oyunları içinde en fazla mücadele ve heyecan sunan teambuilding oyunları kuşkusuz survivor engel parkurlarıdır.

MOBİL Survivor Engel Parkurları

Sadece kendi tesisimizde değil, aynı zamanda şirketlerin gittiği her yerde hizmet sunuyoruz. Kurumsal toplantılarınız ve piknik organizasyonlarınız için klasik piknik oyunlarından farklı alternatifler arıyorsanız, taşınabilir mobil survivor parkurları ve parkur strateji oyunlarımız için bizi arayın.

Survivor Hafıza Oyunu

Kimi zaman tek başına, kimi zaman zorlu bir engel parkuru sonrası, takımlarınızın karşılaşacağı en zor fiziki mücadele içermeyen aktivite. Yalnızca hafızalarına güvenerek başarmaya çalışacakları bu oyunda, doğru sembolleri eşleştirenler kazanacak.

Hedefi Vur

Tıpkı hafıza oyunu gibi bağımsız veya survivor parkurları devamı olarak oynanabilecek bu çok özel oyunda, takımlarınızın masa üzerinde bulunan seramik vb malzemeden yapılmış sembolleri ve/veya kurum hedeflerinizi, ellerindeki kum torbaları ile vurmasını bekliyoruz. Hiçbir şey gözüktüğü kadar kolay değil!

Hanoi Kulesi

Bu zeka dolu tasarım, kişisel eğlencede yıllardır kullanılıyor ve çözümü mutlak bir irade gerektiriyordu. Parkur, Hanoi Kulesi’ni insan boyunda tasarladı ve şimdi takım çalışması outdoor aktivite organizasyonları için sunuyor. Survivor parkurları dışındaki strateji oyunları içinde, Hanoi kulesi istenilen zorlukta ayarlanabilir özelliği ile deal bir takım oyunu.

Mancınık Savaşları

Ortaçağdan kalma bu savaş silahını bizler birbirimizi vurmak için değil, kurum hedeflerini, değerlerimizi ve yeni ürünlerimizi 12’den vurmak için tasarladık. Mancınık savaşları en zararsız, en eğlenceli savaşlardan biri olarak sizi bekliyor.

Örümcek Ağı

Kendini kapana kısılmış hisseden ekiplerinizin örümcek ağından kurtulması için ağa değmeden diğer tarafa geçmeleri gerekmektedir. Bunu yapabilmek için fiziksel olarak arkadaşlarının desteğine ihtiyaçları var.. Ağdaki bir delikten yanlızca o alana sığabilen bir tek kişi geçebilir. Bu da bir takım stratejisi ve planlama isteyecektir.

Masa Labirenti

Bire bir veya takım takıma yarışmaların en heyecanlı ve gerilim dolu oyunlarından olan masa labirenti, mutlak hüner ve hız istiyor. Özellikle dört bir tarafından çok sayıda oyuncu tuttuğunda, o topu rakiplerden önce delikten geçirmek tam bir stres yönetimi. Becerikli takımlarınızı masa labirentine bekliyoruz.

Kırkayak

Adı üzerinde! Kırkayağın senkronize bir şekilde ayaklarını nasıl hareket ettirdiğine, hiç olmazsa belgesellerde şahit olmuşsunuzdur. Outdoor aktivite deyince fiziki mücadele arayan takımlarınızın becerisini görmek istiyoruz.

Gondol

Bu gondol başka bir türlü. Ekiplerinizin üstüne çıktığı, bu yerinde durmayan gondolun hareket edebilmesi için altındaki boruların arka taraftan bir takım üyesi tarafından öndeki pilota teslim edilmesi gerekmektedir. Takımın diğer üyeleri kürek çekerken, onların hızına yetişmek hiç kolay olmayacaktır. Outdoor aktivite adına nefes kesen eğlenceli bir oyun.

Çok yakında listeye eklenecek diğer survivor parkurları, outdoor aktivite ve teambuilding oyunları için bizi takip etmeye devam edin.

Takım Ruhu ve Takım Çalışması için alanında uzman bir ekiple çalışmak isterseniz, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS ve outdoor eğitim merkezimiz PARKUR websitelerini de ilgili linklerden inceleyebilirsiniz.

Mobil Survivor Parkurları