Ritim Workshop

Ritim Workshop
20/12/2013 No Comments Indoor Aktiviteler team

ritim workshop

Ritim workshop çalışmasında, ekibiniz üyelerinden ortak ritim ve duyguda hareket eden perküsyon takımı yaratıyoruz. Darbuka, Def, Marakas gibi enstrümanları biz sağlıyoruz, ekibiniz üyeleri ise profesyonel perküsyon eğitmenlerimiz yönetiminde ortak müzik üretmenin ve perküsyon workshop uygulamasının keyfine varıyor.

Kurumsal workshopların en eğlencelilerinden olan perküsyon takım çalışması, istendiği takdirde body percussion – vücut perküsyonu olarak da yapılabilir. Bu kez enstrüman olarak katılımcılar ritim enstrümanlarını değil kendi bedenlerini kullanmaktadır.

Ritim workshop ekibinizin motivasyonunu artırmak ve sanat hayatlarının devamını sağlamak isterseniz, ekstra bir bütçe ile kurumunuz logolu enstrümanların katılımcılarınıza hediye edilmesini de sağlayabilirsiniz.

Neden Kurumsal Ritim Atölyeleri ?

Biz herkesin müzik yapabileceğine inanıyoruz. Perküsyon çalışması katılımcıların müzik ve işbirliği yoluyla özgüven kazanmalarına yardımcı olacaktır.

Kurumsal ritm workshop, bariyerleri yıkma, ekip oluşturma becerileri geliştirme ve bunu çok eğlenceli bir şekilde yapma konusunda ideal takım  etkinliğidir!

Ritm Workshop etkinlikleri sunduğumuz bazı organizasyonlar:

– Konferanslar
– Tanıtım Etkinlikleri
– Stres Yönetimi
– İletişim Günleri
– Buz Kırıcı  Happy Hour’lar
– Konferanslar
– Eğlence organizasyonları

Birlikte başarılı bir şekilde müzik yapmak için bir grup insan birbirini dinlemek, rahatlamak, ritmi hissetmek ve diğer zorlukların ötesine geçmek zorunda. Kurumsal ritim atölyelerinde her bir katılımcı, genel sesin herhangi bir parçadan daha büyük olduğunu gördüğü için, diğer arkadaşlarına duyduğu karşılıklı onay ve saygıyı hissedebilir. Tıpkı çok başarılı senfoni orkestraları gibi. Birlikte başarılı bir şekilde çalışabilmek için ritim workshop çok güçlü bir deneyimdir.

Kimler katılabilir?

Kısaca herkes! Sadece çalışanlarınız değil, çocukları dahi bir yerlerden başlayabiliyor. Profesyonel ritim eğitmeni bir takım çalışması aktivitesinin ne olduğunu bilmekte ve uygulamayı en alt seviyeden başlatırken, ritim workshop süresince de ekibin birlikte üretebileceği en kompleks (görece çok basit) ritimler ile atölye çalışmasını tamamlamaktadır.

Uygulama genelde alkışlar ve katılımcıların bedenlerini kullanarak çıkardıkları sesler ve ritim ile başlar. Isınma bölümü ve buz kırıcı olan bu bölümün tamamlanmasını takip eden bölümde biraz daha müzik kulağını harekete geçirecek takip eden ritimler ile perküsyon workshop tamamlanır.

Kurumsal Ritim Workshop ve Perküsyon eğitimleri için uzman ekibimizle iletişime geçiniz.

Kurumsal eğitim merkezimiz toplantı çadırlarında bu aktiviteyi yapmak isterseniz, görmek için tesisimiz PARKUR websitesini inceleyiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS hizmetlerini websitesinde görebilirsiniz.

Tags
TEAM