Takım Projeleri

Takım Projeleri
19/12/2013 No Comments Outdoor Aktiviteler team

takim projeleri

İster kapalı mekanlarda indoor training projelerinin bir parçası olan minyatür boyutlarda olsun, ister otellerin ve piknik alanlarının yeşil geniş düzlüklerinde daha büyük boyutlarda olsun, temelde kurumunuz çalışanlarının kendilerine verilen süre ve sınırlı kaynakları kullanarak birer proje tamamlamalarını sağlıyoruz.

Bu projelerin tamamı, etkili planlama, tasarım, açık iletişim, imalat süreci, sınırlı kaynak ve zaman yönetimi becerilerinin etkili şekilde kullanımı ve toplam kalite hedefini içerir.

Örnek bir proje:

MANCINIK

Ortaçağdan kalma bu savaş silahını büyük bir takım projesi ve eğlence makinesine dönüştürmek için büyük takımınızdan küçük ekipler yaratıyoruz. Önceden gerekli malzemelerini hazırladığımız mancınıkların ister teknik projesini vererek, ister örnek fotolar göstererek ekiplerinizin birer mancınık inşaa etmesini ve belirlenen hedeflere isabetli atışlar yapmasını istiyoruz.
Kimi zaman satış hedefleriniz veya kurumsal değerleriniz bir hedef tahtası olurken, kimi zaman sadece menzil atışları yapılarak eğlence tamamlanmaktadır. Proje dahilinde en iyi tasarım gibi ekstra ödüller vermek de hoş bir sürpriz olabilir.

Tags
TEAM